הרשמה מוקדמת 2975 ₪ כולל מע״מ 
סדנת חותמות לינולאום

מפגש של ארבע שעות

מהרצפה אל קירות המוזיאון. טכניקה זו המשתייכת לקבוצה המכונה דפוס בלט, הינה וואריאציה על חיתוכי עץ.

 

סדנה חד פעמית בה נלמד את יסודות הטכניקה מהכנת משטחי החיתוך, דרך חיתוך נכון של הדימוי, הכרת הכלים ואופן השימוש בהם, וכמובן, ההדפסה הידנית. שימוש בצבעים על בסיס אקרילי להדפסה על מוצרי טקסטיל, בדים ונייר. 

סדנת חותמות טקסטיל

מפגש של ארבע שעות

מבין שיטות ההדפס הידני המסורתי, דפוס חותמות היא אחת הטכניקות השכיחות ליצירת בדים מודפסים. הטכניקה עובדת מצוין על משטחים היכולים להכיל את הצבע המוחתם, טקסטיל מעצם היותו מצע רך וסופג, עובד נהדר! לרוב, החותמות המסורתיות המשמשות להדפסת טקסטיל מגולפות בעץ ונפוצות במדינות המזרח שחלקן עדיין יוצרות בדים בשיטה מסורתית זו.

 

סדנת צביעת בדים בטכניקת שיבורי

מפגש של ארבע שעות

סדנא חד פעמית בה נלמד על שיטות לצביעת בדים, נתנסה בטכניקות שונות על כותנה ומשי. שיבורי הוא מונח ביפנית המתאר מגוון שיטות צביעת בדים יפניות, באמצעות קשירה, תפירה, קיפול, פיתול, כיווץ ודחיסה של הבד, לפני טבילתו בצבע, וזאת לשם עיצובו בצורות שונות ויצירת דפוסים מגוונים על הבד.

עם סיום הסדנא ניתן לממש את הידע הנלמד להמשך עבודה מהבית.

 

מרתון דפוס רשת יומי

מפגש של חמש שעות

סדנת דפוס משי מיוחדת במינה!

כל התהליך משלב מריחת והכנת הרשת ועד להדפסה! אין צורך בידע או ניסיון קודמים. סדנא יומית מיוחדת במינה הפתוחה ליוצרים ללא ניסיון או לאלו הזקוקים לרענון!

חמש שעות, במהלכן תלמדו צעד אחר צעד להדפיס דימויים שלכם משלב הכנת הדימוי ועד להעברת המגב. תוך כדי הסדנא נלמד על ההיסטוריה של דפוס הרשת ונראה דוגמאות למגוון טכניקות ידניות שונות הניתנות ליישום על ידכם בבית.

סדנת ציאנוטייפ - דפוס שמש

מפגש של ארבע שעות

ציאנוטייפ היא טכניקת דפוס צילומית העושה שימוש באור שמש בכדי לפתח דימוי. זוהי טכניקה מהירה, ידידותית למשתמש ולסביבה והתוצאות מרשימות ומפתיעות. את הטכניקה ניתן ליישם על משטחים שונים כגון נייר, טקסטיל, עץ ועוד. את הידע  הנרכש בסדנא ניתן ליישם בצורה פשוטה גם בבית/בסטודיו האישי ללא צורך בציוד או מיכשור מיוחד.

סדנת דפוס רשת - חופשת לידה

מפגש של שלוש שעות

סדנת דפוס רשת להורים צעירים ולאלו שבדרך!

במהלך הסדנא נדפיס בדפוס רשת על מוצרי טקסטיל לגוזל החדש של המשפחה, בגדים וחולצות, חיטולי טטרה, סינרים וכל פריט בד או נייר שיכניס שיק וטאצ׳ אומנותי למלתחה הקטנה ולחדר של האוצר. בסדנא נעשה שימוש במגוון רשתות עם עולם דמויים עשיר וצבעוני שעוצב ואויר לכבוד סדנא זו. ניתן להזמין בתוספת רשת עם דימויים אישיים לבחירתך שתוכן מראש ותחכה לך ביום הסדנא.